Mobile@Work

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici MobileIron
İş yaşamınızda kullanabileceğiniz MobileIron mobil uygulamasına ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

MobileIron Mobile Work, Android cihazınızı şirket ağınıza güvenli bir şekilde bağlar, böylece e-posta ve diğer iş kaynaklarına kolayca erişmenize imkan sağlayacak olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Ücretsiz cep telefonunuza indirebilir ve seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İş yaşamınızı mobil cihazınızdan kontrol etmeniz amacıyla geliştirilen güçlü bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indirmek tamamen ücretsizdir. 

Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen MobileIron Mobile Work mobil uygulamasını sizde indirerek kendi iş hayatınıza endeksleyebilirsiniz. Görsel gizlilik yetenekleri, şirketlerinin hangi verileri görebildiğini ve şirketlerinin cihaz üzerinde hangi eylemleri gerçekleştirebileceğini görmelerini sağlayarak çalışanlara şeffaflık sağlayacak olan MobileIron ile kurumsal e-postaya, takvime ve kişilere anında erişim sağlayabilirsiniz. 

Kurumsal Wi-Fi ve VPN ağları ile otomatik olarak bağlantı kurarak sorunsuz bir şekilde uygulama içerisinde vakit geçirebilirsiniz. Güvenlik seviyesi oldukça üst düzey olup çalıştığınız her yerde cihazınızla ilgili uygulamaları keşfedip yüklemenize imkan sağlıyor. Uygulama sayesinde kaybolan veya çalınan cihazları bulabilir ve uzaktan yönetebilirsiniz. 

Mobile@Work indir